Adw Cleaner İndir

Zaman zaman doğan ihtiyaçlarımızdan dolayı, bilgisayarımıza birçok program yüklemeyiz. Bu programların bazılarını ücretler vererek tamamen lisanslı bir şekilde alırken, genelinde de internet üzerinden bazı sitelerde yer alan ücretsiz indirme seçenekleri ile sahip olmaktayız. Sorun da tam olarak burada başlamaktadır. İhtiyaçlarımız için indirdiğimiz programlar tam anlamı ile isteklerimizi karşılasa da, bilgisayarımızda herhangi bir sorun çıkarmasa da, ilerleyen günlerde büyük bir sorunu bizlere getirebilmektedir. Çünkü zamanla gereksiz bir yazılıma dönüşen programlar hem bilgisayarların donmasına neden olmakta hem de birçok klasöre erişimlerinizin önüne geçebilmektedir. Bu sorunlar son zamanlarda ciddi oranda artmış ve genellikle de kişilerin arama çubuklarında değişiklikler, şifreli medya hesaplarının çalınması, veri paylaşımı ya da istenmeyen paylaşımlar ile son bulabilmektedir. Bilgisayarınızda gizlenmiş halde bulunan bu zararlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için de Adw Cleaner yükleyerek bir adım daha atmış olabilirsiniz. Manuel olarak tarama işleminizi başlatabilecek, bu sayede de harici belleklerden bulaşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmış olacaksınız.
Program yüklediğiniz ilk andan itibaren, kaldırana kadar, tarama işlemine asla son vermemektedir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz her yeni uygulamayı ya da gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerinizi tarayan program, olumsuz bir durum ile karşılaştığında, siteyi ya da indirdiğiniz dosya hemen uzaklaştırır ve bunun gerekçesini de sizlere rapor halinde göstermektedir. İndirme klasörünü bilgisayarınızdan silmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü birçok ortamda tekrar yükleyebileceğiniz bu uygulamayı, harici belleklerinize yükleyebilir ve dilediğiniz ortamda tekrar yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın açık olduğu her an taramasını yapan ve siz farkına bile varmadan raporlar hazırlayan bu program, geçmiş dönemde ücretli bir şekilde sunuluyor olsa da, şuan tamamen ücretsizdir. Ücretsiz programların diğerlerinde olduğu gibi süreli ya da demo bir yazılımı burada indirmeyeceksiniz. Tüm eklentileri ile indirdiğiniz Adw Cleaner, karmaşık yazılımlara adeta tepki olarak doğmuştur. Birçok farklı dil seçeneği de yer alan programda, tamamen sizin isteklerinize göre kullanım sağlanacaktır.

Masaüstünde oluşan anlamsız programları, medya hesaplarınızda bilginiz dışında yapılan paylaşımlarınızda ya da internet ortamında kullandığınız arama motorlarının bir anda değişmesinin önüne geçecek Adw Cleaner yüklemek için geç kalmamalısınız.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/