Avira Free Antivirus İndir

Kişisel bilgisayarınızı ya da ofiste kullandığınız iş bilgisayarınızı truba atlarına ya da tüm özel bilgilerinizi ele geçirmek için günlerce hatta haftalarca uğraşılarak hazırlanan virüslerden korumak istiyorsanız Avira Free Antivirus size yardımcı olacak ücretsiz bir virüs programıdır. İyi bir şekilde organize edilen virüs programı, otomatik güncellendiğinden dolayı, dünya genelinde sanal ağlara yeni katılan zararlı içerikler ya da virüsler, programa otomatik olarak tanıtılır. Bu sayede hiçbir problem yaşamadan günlerinize devam edebilirsiniz. Birçok ücretsiz virüs programı, daha iyi performans sağlayabilmesi adına Windows Güvenlik Duvarı eklentisinin devre dışı bırakılmasını istemektedir. Fakat Avira programında hiçbir şekilde ek işlem yapmayacaksınız. Yıllardır sevilerek ve güven duyularak kullanılan bu program, her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca anlaşılabilmektedir.


Program yüklendikten sonra iki farklı şekilde çalışmaktadır. Bunlardan birincisi, programın kendisinin yaptığı taramalardır. Bilgisayarınızı ilk başlattığınız anda yapılan bu tarama, bilgisayarınızdaki dosyaların sayısına ya da boyutlarına bağlı olarak gerçekleşmektedir. Fakat bu detaylı bir tarama olmayacağından dolayı çok uzun bir süre beklemek durumunda kalmayacaksınız. Otomatik başlayan bu tarama, internet bağlantılarınız sırasında da kendisini göstermektedir. İçeriğinde virüs olduğunu anladığında ya da sertifikasında problem olan bir siteye giriş yapmak istediğinizde Avira Free Antivirus siteye girişinizi engelleyecektir.Engellenen bu siteleri de kara listeye ekleyebilecek, internet üzerinde bu siteyle ilgili hiçbir açıklama ile karşılaşmayacaksınız.
İkinci çalışma şekli ise, internete bağlanarak giriş yaptığınız sosyal paylaşım ağlarınız ya da e-mail adreslerinizde, bir de harici olarak kullanılan USB belleklerde ortaya çıkmaktadır. Virüslü bir linke tıklamamanız için burada çalışacak olan bu program, bilgisayarınıza takacağınız harici bellekleri de taradıktan sonra inceleme fırsatını size sunacaktır. Özellikle internet üzerinden kullanıcı adı ve parola bilgileriniz ile giriş yaptığınız zaman, en ufak bir virüs bile olsa, kişisel bilgilerinizi bir başkasına aktarabilecektir. Bundan dolayı adınıza açılan sahte bir hesap ile karşılaşmamak ya da kendi hesabınızın kötü amaçlı kullanılmasını engellemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Avira Free Antivirus yüklemek olacaktır. Ücret ödemeden birkaç saniyede yükleyeceğiniz programı bir ömür gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/