Deep Freeze Standart İndir

Mevcut bilgisayarınızı sizden başka birkaç kişi daha kullanıyorsa ve bilgisayarınızın her farklı kullanıcıdan sonra biraz daha yavaşladığını düşünüyorsanız, birçok nedeni olabilir. Güvenilirliği tartışılabilecek olan sitelerde geçirilen vakitler ya da bu sitelerden yapılan indirme işlemleri, bilgisayarınıza virüsleri ya da zararlı yazılımları da indirmiş olabilir. Bundan dolayı da bilgisayarınızda performans kayıpları meydana gelebilir. Mevcut antivirüs programlarınız eğer orijinal bir yazılımda değilse ya da güvenli moda girerek otomatik tarama yapmıyorsa, virüslerden kurtulmanız neredeyse imkansızdır. Bundan dolayı daha fazla kişinin kullandığı bilgisayarlarda güvenlik sağlanabilmesi amacıyla tek bir virüs programı yerine, onu destekleyecek programlara da yönelmeniz gerekmektedir. Buna en iyi vereceğimiz örnek Deep Freeze Standart programıdır.
Deep Freeze programı, yıllardır kullanılan güvenilir bir programdır. Bilgisayarınıza hangi virüs bulaşırsa bulaşsın ya da zararlı yazılımlardan hangisini yüklemiş olursanız olun, program bilgisayarınızın yeniden başlatılmasının ardından tüm zararlı uygulamaları ortadan kaldıracaktır. Virüs programlarından çok daha farklı çalışan bu programda, hedeflenen şey, bilgisayara yüklenen dosyaların içeriği ne olursa olsun, reset atıldığı zaman ya da bilgisayar kullanılmadığı için kapatıldığında dosyaların tamamının silinmesidir. Bu sayede virüslü olan dosyalarınız hiçbir şekilde diğer dosyalarınıza zarar vermiyor ve bundan dolayı da performans kayıpları yaşamıyorsunuz. Programı kullanacak kişilerin ise, programı çalıştırmaya başlamadan önce, bilgisayarında bulunan dosyaları kontrol etmeleri gerekmektedir. Çünkü, programı çalıştırdığınız andan sonra indirdiğiniz her program, dosya ya da benzeri şeyler, deep freeze aktif olduğu için bilgisayarınız açılıp kapatıldığında yok olacaktır.
Bunun için dikkatli olmanızda fayda var. Deep Freeze Standart yüklü olduğu zamanlarda, önemli bir dosya yükleyecek ve bu dosyanın da hiçbir şekilde silinmesini istemiyorsanız, yapmanız gereken şey yine basittir. Çünkü deep freeze programını kısa bir sürede devre dışı bırakıp, ardından da uygulamayı bilgisayarınıza yüklerseniz bir sorun ile karşılaşmış olmazsınız. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra da programı tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda özel dosyalar bulunuyor ve bunu ele geçirmek isteyen kişilerden sürekli saldırı mailleri alıyor ya da virüs şüphesi duyuyorsanız Deep Freeze Standart, tüm problemlerinizi ortadan kaldıracak uygulamaların sayılı olanlarındandır.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/