Dracula Virüs Temizleyici Ücretsiz İndir

Antivirüs programı kullanıcısı olduğunuz halde, hala bilgisayarınızın güvenliğinden endişeliyseniz, en az bir virüs programı kadar etkili ek uygulamalar kullanmanızda fayda vardır. Bunun için tasarlanan ve Microsoft tarafından da en iyi uygulamalar listesine dahil edilen Dracula Virüs Temizleyici, şuan kullanmak isteyen kullanıcılar için tamamen ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Özel bir virüs temizleme uygulaması olan program, kendi başına virüsleri temizlemekte tam olarak etkili değildir. Fakat mevcut bir programınıza ek olarak kullandığınız zaman, üst düzeyde fayda sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Gerçek zamanlı koruma imkanı olmamasına rağmen hem kendi taraması hem de sizin belirttiğiniz dosyalardaki tarama işlemi ile, birçok virüsü aynı anda yok ettiği söylenebilir. Diğer virüs programlarından çok farklı olan Dracula Virüs Temizleyici’nin, bilgisayarınızdaki görevlerine bakacak olursak, ilk olarak bilgisayarınızda herhangi bir işe yaramayan dizin açısından Temp ile Prefect olarak adlandırılan dosyaları, birikmeden temizleyecektir. Özellikle virüs programlarının görev yöneticisinde çözemedikleri sorunları, birkaç dakikalık onarma işlemi ile ortadan kaldıracaktır.

Bazı trojenler, bilgisayarınızdaki dosyalara hızlı bir şekilde yayıldığından dolayı, virüs programlarınız ne kadar tarama yaparsa yapsın, birçok trojenli dosyayı keşfedemeyecektir. Fakat bu programlara ek olarak kullanacağınız Dracula Virüs Temizleyici, tekrar geri yüklenme ihtimali olan trojenlerde bile kusursuz etki sağlamaktadır. Ayrıca sanal ortamda sürekli olarak değişen virüsler, uygulamaya yönelik geliştirilen güncellemeler ile birlikte, program tarafından tanınmaktadır. Bu da yeni virüslerden korunacağınız anlamına gelmektedir.

Programa gelen son güncellemelerin ardından artık harici belleklerinizi de bilgisayarınız üzerinden koruma altına alabileceksiniz. Aktif koruma özelliğinin eklenmesinin ardından tanıştığınız bu özellik sayesinde, USB belleklerinize gizlenmiş olan programların tüm zararlı etkileri ortadan kaldırılmış oluyor, hem bilgisayarınızdan hem de USB belleklerinizden virüs kaldırılmış oluyor. Son güncellemenin en iyi yönü ise, şüpheli programları askıya alıyor olmasıdır. Belirli sertifikalar ile piyasaya sürülen programlarda, eğer sertifikasında sorun gözlenir ya da bilgisayarınızı yavaşlattığı anlaşılırsa Dracula Virüs Temizleyici bu programları askıya almakta ve bilgisayarınızın da sağ alt menüsünden sizlere bildirim vermektedir. Bu bildirimlerde dilerseniz programı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/