Category Archives: IOS

IOS Telefon ve Tablete, iPhone ve İpad’e Video ve MP3 İndirmek (Resimli Anlatım)

Selam KAY okuyucuları, uzun zamandır merak edilen bir konuya değineceğiz bugün. Bildiğiniz gibi iPhone, iPad ve benzeri Apple telefon, tablet ve saatlerine video, mp3 yüklemek oldukça zor ve meşakkatli fakat bu sorunu kökten çözecek bir takım programlar mevcut. Bu yazımızda size zahmet vermeden bu programları kullanarak telefonlarınıza nasıl kolayca video indirebileceğinizi anlatacağız.

IOS Telefon ve Tabletlerde Şarj Olmasına Rağmen Kapanma Sorunu (Kesin Çözüm)

Kötü Amaçlı Yazılım (malware) ekibi sizler için güncel bug’ları araştırmaya devam ediyor. Son yılların gözdesi Apple’ın özellikle telefonlarında oldukça sık karşılaşılan bir problemin çözümünü aramak için yola çıkan ekibimiz sizleri kesin çözüme kavuşturacak bir yazı hazırladı. 

IOS Güvenlik Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Kötü amaçlı internet sitelerini engellemeye çalışır. Sosyal medya hesaplarınızda ki gizliliği korur. Yedekleme işlemlerine olanak sağlar. Kaybolan cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olur. Veri kullanımlarınızı takip eder. IOS uygulamaları mesajlaşma yapılabilen paylaşımda kolaylık sağlayan yeni yeni müzikler dinlemenize yarayan çizim yapmak için kullanabileceğiniz uygulamalardır. Yani size daha kolay şekilde iş yapmanıza yarayan uygulamalardır. IOS uygulamaları paralı veya parasız indirebileceğiniz programlardır. Aslında bu programlar yeni aktiviteler yapmanız için yapılan programlardır. Arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebileceğiniz eğlenceli programlardır. Birkaç tane örnek verelim;

IOS Wifi Kopma Sorunu (Kesin Çözüm)

Bütün ios severlerin sıkça karşılaştığı bir durumdur. Kimisi bu sorunu çözebilirken kimisi çözemeyip kafayı yercesine kullanmaktadır internetini. IOS’larda wifi kopma sorunu ta iphone 4’lerden ios 7 lerden beri süregelmektedir. En büyük sorunu da Iphone 6, 6S ve 6S plus’da görülmüştür. Iphone’lara oranlara eski ipad diğer apple ürünlerinde bu soruna daha az rastlanmaktadır. Bu kopmaların esas nedeni ise teknolojidir.