KAY Hakkında

Der Hauptzweck einer Ghostwriting-Agentur besteht darin, den Kunden fachkundige Schreibdienstleistungen zu bieten und gleichzeitig ihre Anonymität zu wahren. Dies ist besonders hausarbeiten schreiben lassen wichtig für Kunden, die nicht die Zeit, die Fähigkeiten oder die Ressourcen haben, ihre eigenen Inhalte zu schreiben, aber dennoch ihre Ideen und Geschichten mit der Welt teilen möchten. Durch die Zusammenarbeit mit einer Ghostwriting-Agentur können Kunden sicherstellen, dass ihre Schreibprojekte professionell und effizient abgeschlossen werden.

KotuAmacliYazilim.com projemiz Ağustos 2015’te yayın hayatına başlamıştır. SGN media&networks iştiraki olan sitemiz kotuamacliyazilim.com SGN’nin diğer websiteleri arasında geçiş bağlantıları bulundurmaktadır.

Sitemizin açılmasının çok önemli bir nedeni bulunmaktadır. İnternette gördüğünüz virüsler, kötü amaçlı yazılımlar vb. içerikteki sitelerin -abartısız söylüyorumki- tamamı size bir ürün satmak amacıyla açılmış sitelerdir. Virüs ve bilgi çalma sektörü internetteki en güzel para kazanma yöntemlerinden birisidir. Şu anda geliştirilmekte olan binlerce antivirüs programı vardır. Bunların hemen hemen hepsi de aynı işlevdedir, tamamına yakını paralıdır. Bu antiviürs programlarının ciroları işletim sistemlerini yazan firmaların cirosundan kat kat daha yüksektir. İlginç bir veri.

Yazılım ve internet sektörü çok ilginçtir, çok zeki insanların hakimiyeti altında bulunmaktadır. Bugün şunu gönül ferahlığıyla söyleyebilirim ki kişisel bir bilgisayarınız varsa ve bunun internet bağlantısı varsa korsanlar sizin her şeyinizi bilirler. Bunun için yapabilecek fazla bir şeyimiz bulunmamaktadır maalesef. Bizim amacımız hasarı en aza indirmektir.

Antivirüs programları günümüzde etkili bir para kazanma silahı olduğu için artık her şeye dikkat etmemiz gerekiyor. Sitemizdeki düzenbaz yazılımlar kısmını incelerseniz göreceksiniz ki Antivirüs programı olduğu halde amacı virüs yaymak olan binlerce program bulunmaktadır. Dolayısıyla bilgisayarımıza neyi indirip neyi kurduğumuzu iyi bilmemiz gerekiyor. Sizin için güvenlik bölümümüzde çok kapsamlı makaleler hazırlıyoruz ki nasıl korunacağınızı iyi öğrenebilesiniz diye.

Bir diğer husus da virüs ve kötü amaçlı yazılımların tanıtımlarını yapan websiteleridir. Bu websiteleri sizin bir antivirüs programına bağlı kalmanız için çabalarlar. Ortağı oldukları firmaların antivirüslerine sizi yönlendirirler ve siz programı satın almanıza rağmen virüsün gitmediğini görürsünüz çoğunlukla. Her programın bir sınırı vardır öncelikle bunu bilmek gerekmektedir.

İşte Kotuamacliyazilim.com’un esas amacı insanları kötü amaçlı yazılım ve virüslerle ilgili bilinç yaratmak ve bu virüslerden korunma ve bu virüsleri nasıl silebileceklerini öğrenmeleridir. Sitemiz hiçbir antivirüs firmasının ortağı değildir, hiçbir firmayla anlaşması yoktur. Virüsleri sizin için tek tek inceleyerek, kesin olarak kaldırmaya yardımcı olacak programları buluruz ve kapsamlı bir şekilde yer yer resimli anlatımlarla kabusunuza son vermeye çalışırız. Temizleme kılavuzumuzda bulunan virüs kaldırma yöntemleri kesinlikle daha önceden denenmiş ve başarılı olmuş yöntemlerdir. Paylaştığımız tüm programlar ücretsizdir. Eğer bir virüs hakkında paylaştığımız yöntemleri uyguladıysanız ve başarılı olamadıysanız da tartışma platformumuzda sorununuza kesin çözümü bulmanıza yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Kotuamacliyazilim.com projemizi takip edip desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Bize katkıda bulunmak için facebook ve twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Soru, öneri ve görüşlerinizi bize iletmek için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

SGN media adına KAY editörü Onur Erginer

Sind Sie es leid, stundenlang zu recherchieren und Ihre Hausarbeiten zu schreiben? Nun, ich habe die Lösung für Sie! Das Ghostwriting von Hausarbeiten ist die Antwort auf all Ihre ghostwriter akademischen Probleme. Stellen Sie sich vor, ein professioneller Autor nimmt Ihnen die ganze Arbeit ab und sorgt dafür, dass Ihre Arbeit nicht nur gut recherchiert, sondern auch perfekt geschrieben ist.

https://humblerise.com/