Tag Archives: indir

ESET Smart Security Ücretsiz İndir

Çok gelişmiş bir antivirüs programı olan ESET Smart Security, özellikle ailelerin kesinlikle kullanması gereken programların başında gelmektedir. Her ne kadar faydalı bilgilerinden faydalandığımız internet ortamı, bizler için vazgeçilmez olsa da, çocuklarımızın gelişimini olumsuz yönde etkileyecek ya da onları şiddete yönelmelerine neden olacak bilgiler ile de doludur. Bundan dolayı kullanacağınız ESET Smart Security, ebeveyn koruması özelliği ile onların sakıncalı internet sitelerine girişlerini engelleyecektir. Ayrıca bu programın kurulu olduğu bilgisayarlarda, çocuğunuz girmiş olduğu internet sitelerini mevcut internet tarayıcınızdan silmiş olsa bile, program kendi belleğinde kayıtlı olarak tutmaktadır. Ayrıca programı kurarken sizden istenen e-mail adresi ve parola seçenekleri ile de, kendi bilgisayarınızda olmasanız bile, bilgisayarınızı kontrol edebileceksiniz.

HitmanPro

HitmanPro diğer güvenlik yazılımları gibi sisteminizde sürekli bir güvenlik sağlamaz. Hitman Pro kendi sunucularındaki Cloud’u kullanarak, bilgisayarda bulunan zararlı yazılımları yer yer yapacağınız taramalarda, davranışsal olarak yani sezgisel yolla tespit eder, internete bağlanıp kendi cloud sunucusunda da gerekli veri alışverişi ile neticede bilgisayarınızdan kaldırmanızı sağlar. Bu durumda sistemde Hitman Pro olsun başka bir güvenlik yazılımı olmasın demek yanlış olur. O yüzden Hitman Pro virüs bulaştığına inandığınız bilgisayarla mücadele etmeye giderken yanınızda olması gereken bir araçtır.

Tarama mantığı ise şuna dayanır: bir zararlının sistemde tam olarak etkin olabilmesi için çalıştırılabilir özellikte olması gereklidir