Tag Archives: antivirüs programları

McAfee Antivirus Plus Ücretsiz İndir

İncelemiş olduğunuz  McAfee AntiVirus Plus, sadece bilgisayarınızı virüs ve trojenlere karşı koruma altına almıyor, bunun beraberinde çerez uygulama olarak adlandırılan ve bilgisayarınızın performansına olumsuz etki yapan gereksiz depolamaları da ortadan kaldırıyor. En geniş antivirüs programı olarak da anlandırabileceğimiz  McAfee AntiVirus Plus, binlerce truva atı, solucan ve virüse karşı etkin koruma sağlamaktadır. Özellikle yeni bilgisayar kullanmaya başlayan ya da evlerinde çocukları bulunan kişilere önerilen bu program, internet ortamından bilgisayarınıza bulaşabilecek birçok virüse karşı yüzde yüz etkilidir. Görmüş olduğunuz reklamlara ya da mail adresinize gelen herhangi bir linke tıkladıktan sonra bilgisayarınıza bulaşan virüslerden kurtulmanın yanı sıra bu virüslere hiçbir şekilde bulaşmamış da olacaksınız. Eğer mevcut bilgisayarınız ile gün içerisinde farklı internet ağlarına katılıyorsanız, bu programı en kısa sürede indirmeniz gerekmektedir. Çünkü ev ağı ismi ile bağlandığınız bu ağlardan bilgisayarınıza keyloggerlar gönderilebilir ve sizin haberiniz olmadan birçok gizli belgeniz başkaları tarafından ele geçirilebilir.

Multi Virus Cleaner Ücretsiz İndir

Hem bilgisayarınızın hem de ağ bağlantılarınızın veri tabanlarında gizlenmiş, birçok virüs programının da bu yüzden keşfedemediği zararlı yazılımlardan kurtulmak isteyenler için geliştirilmiş olan Multi Virus Cleaner, şuan sizlere ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Kullanıcıların çok yüksek fayda sağlayacak bu uygulamayı tanımaları açısından sunulan ücretsiz içerik sayesinde, hem programın tam versiyonuna erişebilecek hem de Full Scan adında ücretsiz bir şekilde yüklenen eklenti sayesinde, bilgisayarınızın en zarar görmüş dosyalarını tespit edebileceksiniz.  Virüs programları tarafından çok da önemsenmeyen worms isimli nesnelerde çok etkili olduğunu söyleyebileceğimiz bu program, özellikle dizüstü bilgisayarlarda çok büyük faydalara yol açmaktadır. Çünkü worms nesneleri, özellikle işlemcilerin etkin çalışmasının önüne geçmekte, bundan dolayı da dizüstü bilgisayarlar kısa sürede ısınarak kapanabilmektedir.

USB Disc Security Ücretsiz İndir

Günümüzde en çok kullandığımız teknolojik cihazların başında bilgisayarlar, ardından da  cep telefonları geliyor. Her ikisi ile de internet ortamında uzun süreli vakit geçirdiğimizden dolayı zaman zaman bulaşan virüslerden dolayı teknik problemler yaşayabilmekteyiz. Bilgisayarınızda hiçbir problem ya da virüs olmasa bile, içeriğinde trojen ile virüs olan cep telefonlar, bilgisayarınıza bağlandığı anda, virüs bulaştırmaktadır. Çok ciddi problemlere yol açabilecek bu problemlerden USB Disk Security kullanarak kurtulabilirsiniz. Çok küçük bir boyuta sahip olan program, bilgisayarınıza kurulduktan sonra, dış ortamdan takılan USB bellek, cep telefonu, IPOD ve hafıza kartlarına karşı tarama özelliğini sizlere gösterecektir. Bilgisayarınıza taktığınız anda bildirim alarak açabildiğiniz bu harici bellekleri, uygulamayı yükledikten sonra hemen açamayacaksınız. Çünkü USB Disk Security, bilgisayarınıza takmış olduğunuz harici bellekleri öncelikle tarayacak, tarama işlemi sonunda herhangi bir zararlı yazılıma rastlanmaması durumunda da kullanımınıza sunacaktır.

Norton Security 2015 Ücretsiz İndir

Özellikle casus yazılımlarda büyük bir etki sağladığı ispatlanan Norton AntiVirus, şimdi tamamen ücretsiz hali ile sizlere sunulmaktadır. Başta casus yazılımlarda etki sağladığını söylediğimiz uygulama, ayrıca bilgisayarınız için zararlı olan tüm truba atları, trojenler ya da botlarda etkilidir. Eğer bilgisayarınızı koruma altına almak istiyor ve bunun için de hiçbir ücret ödemek istemiyorsanız, program sizler için bire birdir. Norton, yıllardır kaliteli antivirüs yazılımları geliştirdiğinden dolayı, birçok şirket ya da banka, bu şirketin güvenlik yazılımları ile kendilerini güvence altına almaktadır. Çünkü Norton tarafından üretilen virüs programları, bilgisayarınızı aktif bir şekilde korurken, aynı zamanda da mevcut dosyalarınızı sizin talimatınız ile yedeklemektedir.Bu sayede, bilgisayarınızda teknik bir sorun meydana geldiğinde, önemli dosyalarınız hiçbir zaman yok olmayacaktır. Programda belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile birlikte, Norton internet sitesine girerek dosyalarınızı bir bir indirebileceksiniz.

Dracula Virüs Temizleyici Ücretsiz İndir

Antivirüs programı kullanıcısı olduğunuz halde, hala bilgisayarınızın güvenliğinden endişeliyseniz, en az bir virüs programı kadar etkili ek uygulamalar kullanmanızda fayda vardır. Bunun için tasarlanan ve Microsoft tarafından da en iyi uygulamalar listesine dahil edilen Dracula Virüs Temizleyici, şuan kullanmak isteyen kullanıcılar için tamamen ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Özel bir virüs temizleme uygulaması olan program, kendi başına virüsleri temizlemekte tam olarak etkili değildir. Fakat mevcut bir programınıza ek olarak kullandığınız zaman, üst düzeyde fayda sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Gerçek zamanlı koruma imkanı olmamasına rağmen hem kendi taraması hem de sizin belirttiğiniz dosyalardaki tarama işlemi ile, birçok virüsü aynı anda yok ettiği söylenebilir. Diğer virüs programlarından çok farklı olan Dracula Virüs Temizleyici’nin, bilgisayarınızdaki görevlerine bakacak olursak, ilk olarak bilgisayarınızda herhangi bir işe yaramayan dizin açısından Temp ile Prefect olarak adlandırılan dosyaları, birikmeden temizleyecektir. Özellikle virüs programlarının görev yöneticisinde çözemedikleri sorunları, birkaç dakikalık onarma işlemi ile ortadan kaldıracaktır.

360 Total Security İndir

Bilgisayarınız için tercih edeceğiniz virüs programları, sizleri virüsler ve zararlı yazılımlara karşı korurken, fark etmediğiniz gereksiz dosyaları temizlemeli ve bilgisayarınızda da bir hızlanmaya neden olmasını istiyorsanız 360 Total Security sizlerin tüm isteklerini karşılayacak bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınıza saniyeler içerisinde indirerek yükleme işlemini başlatacağınız bu program, bilgisayarınıza internet sitelerinden ya da tıklanan bağlantılardan doğacak sorunları ortadan kaldırırken, bir yandan da 24 saat süre ile, yüklü olan dosyalarınızı taramaktadır. Çünkü zararlı yazılımlar bilgisayarınızdaki dosyalara anında bulaşabilecek ve zarar verebilecektir. İnternet üzerinde güvendiğiniz sitelerden bile bulaşacak olan bu virüslerin, son zamanlarda ortaya çıkarılış nedenlerinin başında kişisel dosyalarınız gelmektedir. Özel resimlerinizin ya da dosyalarınızın yer aldığı bilgisayarlara erişen kişiler, dosyalarınızı ele geçirmeden 360 Total Security yüklemeli ve tedbiri elden bırakmamalısınız.

Combo Fix Antivirüs İndir

Ücretsiz olmasına rağmen kişisel bilgisayarınızı tehdit eden spyware, malware, rootkit, trojan, adware ve virüslere karşı oldukça iyi sonuçlar elde eden Combo Fix antivirüs yazılımı, bilgisayarınızı baştan aşağı koruma altına alacaktır. Birçok virüs programının temizlemenin yanı sıra algılamakta bile zorlandığı amwo.exe ismi verilen virüsleri bile bilgisayarınıza bulaşmadan temizleyen program, sizlere hiçbir ücret talebinde bulunulmadan sunulmaktadır. Bilindiği üzere amwo.exe virüsü, bilgisayarınızın başta hızı olmak üzere diğer tüm işleyişlerini yavaşlatan ve antivirüs programları tarafından da kolay kolay farkedilmeyen bir virüstür. Eğer bilgisayarınızda belirttiğimiz gibi bir yavaşlama ya da uygulamalarınızda sürekli olarak hata sorunları ile karşılaşıyorsanız, birkaç dakikanızı ayırarak Combo Fix virüs programını yükleyebilirsiniz. Otomatik bir şekilde tarama işlemine başlayacak olan virüs programına, komutlar vererek, gün içerisinde birkaç kez tarama yaptırabilirsiniz. Combo Fix kullanıcılarının, ileri düzeyde bilgisayar kullanımında bulunmaları, bu program ile daha birçok işlemleri yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

AVG AntiVirus Free İndir

Bilgisayarınızdaki bellek çok yüksek boyuttaki programların yüklenmesi için uygun değilse ve buna rağmen acil bir antivirüs programına ihtiyacınız varsa özel geliştirilen AVG Antivirüs Free programını indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirme imkanı ile sizlere sunulan bu program, bilgisayarınızdaki dosyaları virüs tehditine karşı koruma altına alırken, bir yandan da aktif çalışma sergilemektedir. Bilgisayarınızın açık bulunduğu her anda tarama işlemi gerçekleştiren virüs programı, trojenlere karşı da sizleri koruyacaktır. Şuan milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmış olan virüs programının, ücretsiz versiyonu ile de birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Virüs programı ile ilgili yorumlara bakıldığında en büyük artı yön, programın güncelleniyor olmasıdır. Sürekli olarak değişen virüsler ya da zararlı yazılımlar, programlar tarafından tanındığından dolayı, kişiler farklı şekillerde tekrar piyasaya sürmektedir. Bundan dolayı da virüs programının işlerliği zaman zaman düşebilmektedir. Fakat AVG Antivirüs Free kullandığınız zaman, her güncellemeyele birlikte, yeni ya da değişmiş olan virüsler, programınıza tanıtılacaktır.