Tag Archives: indirme

ESET NOD32 Antivirus İndir

İnternet ortamında sürekli olarak aktif olan kişilerin korkulu rüyası kötü amaçlı yazılımlardır. Siz herhangi bir şey yapmasanız bile, gizliden otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenen ya da tek bir resim, video formatlarında olan dosyaları açmanız ile birlikte, bilgisayarınıza kötü amaçlı geliştirilen yazılımlar yüklenebilir. Bunun gibi sorunlar ile karşılaşan kişilerin geneli ise, bilgisayarını koruma altına almayan, yani herhangi bir antivirüs programı kullanmayan kişilerdir. Birçok bilgisayar kullanıcısı bilgisayarlarını koruma altına almak adına ücretli programların gerektiğini düşünmektedir. Fakat ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayacağınız ESET NOD32 Antivirus programı, sizleri hem kötü amaçlı yazılımlara karşı hem de bilgisayarınızda bulunan ya da bulaşma ihtimali olan virüslere karşı koruma altına alacak. Virüs programının size sağlayacağı en büyük özelliği gerçek zamanlı korumadır. Bu sistem sayesinde bilgisayarınız uyku modundayken ya da çalışır haldeyken, kısacası her zaman koruma altında olacaktır. Ziyaret etmiş olduğunuz sitelerde, bilgisayarınıza zarar verecek tarzda bir gönderi bulunuyorsa, ya da bu site, zararlı algılanmışsa, sistem size uyarı verir ve erişiminizi engeller.

Avast Free Antivirus İndir

Hem evlerinizdeki bilgisayar kullanımlarınız için hem de ofisinizdeki özel bilgisayarınız için, ücretsiz ve son derece güvenilir antivirüs yazılımı arıyorsanız Avast Free Antivirus tam size göre. Sürekli olarak güncellenen güvenlik uygulaması sayesinde, bilgisayarınızda bulunan virüsleri ya da zararlı yazılımları kısa bir sürede ortadan kaldırabileceğiniz gibi, internet ortamında siz farkında olmadan bilgisayarınıza zarar verecek olan virüslü siteler de, virüs programı tarafından farkedilmekte ve sizlere uyarı verilmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirerek kurulumunu yapacağınız programın, ücretli birçok programa göre daha fazla özelliği bünyesinde barındırdığını söyleyebiliriz. Çünkü sadece dosyalarınızdaki virüsleri temizlemeye yönelik değil, siz işlem halindeyken, masaüstü arka planında çalışan servisleri de sürekli olarak kontrol altına alan bu program, dosyalarınızın başkaları tarafından ele geçirilmesini ya da bilgisayarınıza virüsler tarafından zarar verilmesini engellemektedir.

 

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes firmasının üretimi olan Malwarebytes Anti-Malware programı, kötü amaçları yazılımlar konusunda çok gelişmiş ve anlık güncelleştirme yapan bir firmadır. Piyasada bulunan ve hergün üretilen hijack, malware, düzenbaz yazılımlar vs. gibi bir çok virüsü bulup temizleme kabiliyetine sahiptir. (Sitemiz tarafından özel üretilmiş kötü amaçlı yazılımların %60’ını bulup kaldırabildiği test edilip onaylandı.)