Tag Archives: avast indir

Avast Pro Antivirus Ücretsiz İndir

Piyasada bulunan antivirüs programlarının etkilileri, genellikle üst düzey özellikte olan bilgisayarlarda etki sağlamaktadır. Büyük boyutlarından dolayı birçok dizüstü bilgisayarlarda ya da özellikleri biraz eskiye dayanan masaüstü bilgisayarlarda, yavaşlama problemleri ortaya çıkabilmektedir. Eğer bu sebepten dolayı mevcut antivirüs programınızı değişitmeyi düşünüyor ya da bilgisayarınızın performansına olumsuz yönde etki etmeyecek antivirüs programı arıyorsanız, bunun için Avast Pro Antivirus programını tercih edebilirsiniz. Düşük bir boyuta sahip olan program, bilgisayarınızı hiçbir şekilde yavaşlatmayacaktır. Hızlı bir şekilde tarama işlemini gerçekleştiren program, hiçbir şekilde demo ismi verilen yazılımlardan birisi değildir. Ücretsiz olmasından dolayı birçok kişi programın demo olduğunu düşünmekte ve indirmekten vazgeçmektedirler. Fakat sizlere ücretsiz ve Türkçe desteği ile sunulan Avast Pro Antivirus, full yazılımdır. Bundan dolayı da bilgisayarınızdaki dosyalar başta olmak üzere tüm açıdan koruma altına alacaktır.

Evlerde kullanılan internet ağlarına, birçok kez farklı kişi bağlantı kurmaktadır. Bundan dolayı da ağ üzerinden bilgisayarınızın virüs kapma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumlar ile karşılaşan kişiler varsa, bilgisayarlarına birkaç dakika içerisinde Avast Pro Antivirus yükleyerek sorunun kaynağını görebilirler. Çünkü programdaki Türkçe desteği sayesinde tarama işlemleri bittikten sonra, sizlere bir rapor hazırlanmaktadır. Bu raporda virüslerin nereden bulaştığı ve hangi dosyalarınızı etki altına aldığından söz edilmektedir. Kendisine ait tarayıcı eklentisi ile de hiçbir internet sitesinden virüs bulaşma sorunu olmayacak.

indir

Avast Free Antivirus İndir

Hem evlerinizdeki bilgisayar kullanımlarınız için hem de ofisinizdeki özel bilgisayarınız için, ücretsiz ve son derece güvenilir antivirüs yazılımı arıyorsanız Avast Free Antivirus tam size göre. Sürekli olarak güncellenen güvenlik uygulaması sayesinde, bilgisayarınızda bulunan virüsleri ya da zararlı yazılımları kısa bir sürede ortadan kaldırabileceğiniz gibi, internet ortamında siz farkında olmadan bilgisayarınıza zarar verecek olan virüslü siteler de, virüs programı tarafından farkedilmekte ve sizlere uyarı verilmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirerek kurulumunu yapacağınız programın, ücretli birçok programa göre daha fazla özelliği bünyesinde barındırdığını söyleyebiliriz. Çünkü sadece dosyalarınızdaki virüsleri temizlemeye yönelik değil, siz işlem halindeyken, masaüstü arka planında çalışan servisleri de sürekli olarak kontrol altına alan bu program, dosyalarınızın başkaları tarafından ele geçirilmesini ya da bilgisayarınıza virüsler tarafından zarar verilmesini engellemektedir.