ESET Smart Security Ücretsiz İndir

Çok gelişmiş bir antivirüs programı olan ESET Smart Security, özellikle ailelerin kesinlikle kullanması gereken programların başında gelmektedir. Her ne kadar faydalı bilgilerinden faydalandığımız internet ortamı, bizler için vazgeçilmez olsa da, çocuklarımızın gelişimini olumsuz yönde etkileyecek ya da onları şiddete yönelmelerine neden olacak bilgiler ile de doludur. Bundan dolayı kullanacağınız ESET Smart Security, ebeveyn koruması özelliği ile onların sakıncalı internet sitelerine girişlerini engelleyecektir. Ayrıca bu programın kurulu olduğu bilgisayarlarda, çocuğunuz girmiş olduğu internet sitelerini mevcut internet tarayıcınızdan silmiş olsa bile, program kendi belleğinde kayıtlı olarak tutmaktadır. Ayrıca programı kurarken sizden istenen e-mail adresi ve parola seçenekleri ile de, kendi bilgisayarınızda olmasanız bile, bilgisayarınızı kontrol edebileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarındaki bağlantılar ile bilgisayarlara bulaşan rootkit ve solucanlara karşı da son güncellemesi ile kesinlikle geçit vermeyen program, bilgisayarınızı koruma altına alırken aynı zamanda ikinci bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Program kurulduğu andan itibaren arka planda çalışmaya devam edecek, bu çalışması sırasında da bilgisayarınızda hiçbir şekilde yavaşlama ya da ısınma gibi bir problem ile karşılaşmayacaksınız.

Eğer dizüstü bilgisayar kullanıcısıysanız ve farklı yerlere bilgisayarınız ile beraber gidiyorsanız, her türlü çalınma ya da kaybolma durumlarına karşı bile ESET Smart Security yükleyebilirsiniz. Çünkü bu programın yüklü olduğu bilgisayarlara başka bir cihaz üzerinden kısa sürede bağlanabilecek ve cihazınızın konumunu öğrenebileceksiniz.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/