Avast Free Antivirus İndir

Hem evlerinizdeki bilgisayar kullanımlarınız için hem de ofisinizdeki özel bilgisayarınız için, ücretsiz ve son derece güvenilir antivirüs yazılımı arıyorsanız Avast Free Antivirus tam size göre. Sürekli olarak güncellenen güvenlik uygulaması sayesinde, bilgisayarınızda bulunan virüsleri ya da zararlı yazılımları kısa bir sürede ortadan kaldırabileceğiniz gibi, internet ortamında siz farkında olmadan bilgisayarınıza zarar verecek olan virüslü siteler de, virüs programı tarafından farkedilmekte ve sizlere uyarı verilmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirerek kurulumunu yapacağınız programın, ücretli birçok programa göre daha fazla özelliği bünyesinde barındırdığını söyleyebiliriz. Çünkü sadece dosyalarınızdaki virüsleri temizlemeye yönelik değil, siz işlem halindeyken, masaüstü arka planında çalışan servisleri de sürekli olarak kontrol altına alan bu program, dosyalarınızın başkaları tarafından ele geçirilmesini ya da bilgisayarınıza virüsler tarafından zarar verilmesini engellemektedir.

 


Sürekli olarak güncellenen Avast Free Antivirus, kullanıcıların isteklerine ya da bilgisayarları tehdit altına alan birçok zararlı yazılım için kendini yenilemektedir. Bundan dolayı son güncellemeyle birlikte programa Cyber Capture özelliği getirilmiştir. Bu özellik sayesinde, güncellenen tehditlere karşı belgelerinizi ve bilgisayarınızı güvence altına almış olacaksınız. Güncellemeyi yapan kullanıcılar bu eklenti sayesinde bilgisayarlarında bulunan bulut sistemi aracılığıyla, temel güvenliği sağlamış oluyorlar. Sadece bununla da sınırlı değil. Ev Ağı kullanan ve tek bir IP adresi üzerinden birçok bağlantı kurulan ortamlarda Avast Free Antivirus, üstün güvenlik hizmeti sunmaktadır.

 
Geliştirilen bazı programlar ile birlikte evlerde kullanılan modemlere dış ortamlardan müdahaleler yapılabiliyor ya da siz farkında olmadan modeminiz ele geçiriliyor. Bu gibi durumlara karşı da etkili olan virüs programı, modeminize bağlı olan cihazları sürekli kontrol altında tutuyor ve yeni bağlantılar olduğunda sizlere bildirim veriyor. Ayrıca Avast Şifre Kasası özelliği de bu program ile sizlere ücretsiz olarak sunulduğundan dolayı, virüsler ile ya da uzaktan bağlanmalar ile bilgisayarınızda şifrelediğiniz klasörlere ya da internet üzerinde kayıtlı olan şifrelerinize erişimler engellenmektedir. Sürekli tehdit altında olduğumuz internet ortamında, iyi bir virüs programı kullanmadığınız taktirde sürekli risk altındasınız. Bundan dolayı ücretsiz olarak sunulan bu programı indirmekte geç kalmamalısınız.

indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/