Norton Security 2015 Ücretsiz İndir

Özellikle casus yazılımlarda büyük bir etki sağladığı ispatlanan Norton AntiVirus, şimdi tamamen ücretsiz hali ile sizlere sunulmaktadır. Başta casus yazılımlarda etki sağladığını söylediğimiz uygulama, ayrıca bilgisayarınız için zararlı olan tüm truba atları, trojenler ya da botlarda etkilidir. Eğer bilgisayarınızı koruma altına almak istiyor ve bunun için de hiçbir ücret ödemek istemiyorsanız, program sizler için bire birdir. Norton, yıllardır kaliteli antivirüs yazılımları geliştirdiğinden dolayı, birçok şirket ya da banka, bu şirketin güvenlik yazılımları ile kendilerini güvence altına almaktadır. Çünkü Norton tarafından üretilen virüs programları, bilgisayarınızı aktif bir şekilde korurken, aynı zamanda da mevcut dosyalarınızı sizin talimatınız ile yedeklemektedir.Bu sayede, bilgisayarınızda teknik bir sorun meydana geldiğinde, önemli dosyalarınız hiçbir zaman yok olmayacaktır. Programda belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile birlikte, Norton internet sitesine girerek dosyalarınızı bir bir indirebileceksiniz.

Eğer sürekli olarak sanal ortamda vakit geçiriyorsanız, bilmelisiniz ki internet tarayıcınız aracılığı ile birçok spyware ve çerez, bilgisayarınızda gereksiz yer kaplamaktadır. Bu gereksiz dosyalar, ilk etapta bilgisayarınızın performansında azalmalara neden olurken, beraberinde de e-posta gibi özel dosyalarınıza virüs olarak bulaşabilmektedir.

Sürekli güncelleme ile yenilenen Norton AntiVirus programı sayesinde, ek hiçbir ücret ödemeden ve işlem yapmadan bilgisayarınızı güvence altına almış olacak ve en güvendiğiniz sitelerden bile bilgisayarınıza bulaşabilecek casus yazılımların, virüslerin önünü kesmiş olacaksınız.

 

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/