360 Total Security İndir

Bilgisayarınız için tercih edeceğiniz virüs programları, sizleri virüsler ve zararlı yazılımlara karşı korurken, fark etmediğiniz gereksiz dosyaları temizlemeli ve bilgisayarınızda da bir hızlanmaya neden olmasını istiyorsanız 360 Total Security sizlerin tüm isteklerini karşılayacak bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınıza saniyeler içerisinde indirerek yükleme işlemini başlatacağınız bu program, bilgisayarınıza internet sitelerinden ya da tıklanan bağlantılardan doğacak sorunları ortadan kaldırırken, bir yandan da 24 saat süre ile, yüklü olan dosyalarınızı taramaktadır. Çünkü zararlı yazılımlar bilgisayarınızdaki dosyalara anında bulaşabilecek ve zarar verebilecektir. İnternet üzerinde güvendiğiniz sitelerden bile bulaşacak olan bu virüslerin, son zamanlarda ortaya çıkarılış nedenlerinin başında kişisel dosyalarınız gelmektedir. Özel resimlerinizin ya da dosyalarınızın yer aldığı bilgisayarlara erişen kişiler, dosyalarınızı ele geçirmeden 360 Total Security yüklemeli ve tedbiri elden bırakmamalısınız.

 
Üzellikle dizüstü bilgisayar kullanıcılarının en büyük korkusu olan kameralar, onların haberleri olmadan kayıt yaptırılabilmektedir. İndirdiğiniz herhangi bir müzik, video ya da dosyaya siz farketmeden yerleştirilen virüsler, sizi gün boyu kayıt altına alabilmektedir. Bundan dolayı, kesinlikle güvenilir bir antivirüs programı olmadan bilgisayar kullanımı yapmamalısınız. Sadece bir virüs programı olmayan, bunun yanında da performansınızı yavaşlatan gereksiz belgeleri bularak yok eden virüs programı, ücretsiz sunulduğundan dolayı ayrı bir anlamlı olmaktadır. Ücretsiz indirdikten sonra Türkçe menü desteğini de kullanarak, karmaşık programlara artık vakit ayırmamanız gerektiğini anlayacaksınız.

 
Otomatik analizlerde bulunan 360 Total Security, sizlere bilgisayarınızda yapmış olduğu tarama sonuçlarını da raporlar halinde sunmaktadır. Bu raporda, tarama işleminin hangi saatlerde gerçekleştiği, kaç adet dosyanın tarandığı ve bu dosyalarda zararlı bir içeriğe rastlanıp rastlanmadığı gibi durumlara yer verilmektedir. Özel iş belgelerinizin ya da kişisel resimlerin yer aldığı bilgisayarlarınıza başkalarına ait USB bellekleri takmakta tereddüt yaşıyorsanız, bu programı yüklediğinizde tüm sorunları yok edeceksiniz. Çünkü zararlı yazılıma ya da trojenlere rastlandığı anda, USB bellek için erişim durdurulacaktır. Eğer güncel bir virüs programına sahip olmak istiyor ve bu program için de hiçbir şekilde ücret ödemek istemiyorsanız, bu virüs programını indirebilir, internet ortamındaki zararlardan da korunabilirsiniz.

indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/