Ad-Aware Free Antivirüs İndir

Ücretsiz yazılım sahibi olmak isteyenlerin karşısına birçok sitenin çıkması aslında sanıldığı kadar iyi bir uygulama değildir. Çünkü indirirken sizlere bazı sözleşmeleri kabul edip etmediğinizi soran bu uygulamalarda, birçoğumuz yazanları okumadan her şeyi kabul ediyor ve yükleme işlemine başlıyoruz. İncelenen yazılımlara bakacak olursak,birçoğu sizlerin kişisel bilgisine erişebilmek, adınıza paylaşımda bulunabilmek gibi durumlar için, sözleşmelerde kendi izninizden yararlanmaktadır. Casus yazılım olarak da adlandırabileceğimiz bu uygulamalara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle iş yerinde bulunan bilgisayarlarınızda birçok özel dosta yer almaktadır. Bunların başkaları tarafından ele geçirilmesi çok kötü bir durumdur. Bundan dolayı kullandığınız virüs programlarını dikkatlice seçmelisiniz. Her program, sanal ortamda yer alan virüsleri tamamen ortadan kaldırmak gibi bir yeteneğe sahip değildir. Öyle ki, milyonlarca kullanıcısı olan programlar bile casus yazılımların birçoğunu zamanında farketmemektedir. Bundan dolayı yardımcı programları kesinlikle edinmelisiniz. Ad Aware Free Antivirüs, size yardımcı olabilecek ve başta e-postalar olmak üzere, link üzerinden bulaşabilecek virüsler ve trojenleri engellemektedir.
Ücretsiz indirme işlemine başlamanızın ardından program kısa bir sürede bilgisayarınıza indirilecektir. Türkçe menü seçeneğini belirledikten sonra da kurulumu tamamlayabileceksiniz. Burada bilinmesi gereken çok önemli bir durum vardır. Program geliştiricisi firma, kullanıcılarının gerçek kişiler olduğundan emin olmak ve olası tehlikelere karşı onları uyarabilmek için kayıt işlemi istemektedir. Programı yükledikten sonra sürekli olarak kullandığınız e-posta adresiniz ile kayıt işlemini tamamlamalısınız. Sadece kayıt olacağınız ve bilgilerinizi girmeyeceğiniz bu işlem çok kısa sürecektir. Ayrıca kayıt işleminin ardından, şirket yazılımı kullanabilmeniz için sizlere ürün anahtarı gönderecektir. Bu anahtarı programa girmeden hiçbir şekilde kullanmaya başlayamayacaksınız.Bu sebepten dolayı mail adresinizin doğru olduğundan ya da şifresini hatırladığınızdan emin olmalısınız.
Yükleme işlemi bu aşamayla bitmekte ve artık tarama işlemi başlamaktadır. Hem ana konumlu programlarınızı hem de kendinizin yüklediği programlar, Ad Aware Free Antivirüs tarafından tarandıktan sonra zararlı olan ya da casus yazılım olduğu tespit edilenler en kısa sürede bilgisayarınızdan kaldırılacaktır. Programın sizin haberiniz olmadan yaptığı taramalar ve bunların sonuçları da, saat, tarih bilgileri ile birlikte programa kaydedilmektedir.

indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/