Malwarebytes Anti Malware İndir

Sanal ortamda gerçekleştirilen işlemlerin sayısı gün geçtikçe artarken, kişilerin özgür bir şekilde işlemlerini sürdürebilmesini engellemek amacıyla geliştirilen zararlı içerikler de bir o kadar artmaktadır. Her geçen farklı bir isim ile karşımıza çıkan virüs, malware, spyware ya da solucanlar, bilgisayarlarımızı yavaşlatmak ya da kullanılamaz bir hale getirmekten daha fazlasını yapıyor. Çünkü bu zararlı yazılımlar artık öylesine geliştiriliyor ki, bilgisayarınızdaki kişisel dosyalarınıza, resim, müzik, video ya da metin belgelerinizi başka bir bilgisayara aktarmaktadır. Bu gibi sorunlardan kurtulmak için her ne kadar antivirüs programı kullansanız da, yeterli bir sonuç alamayacağınızı sizlere söylememiz gerekmektedir. Tek bir program ile yapamayacağınız kusursuz güvenlikleri, fayda sağlayacak birkaç program ile daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Bunun için kullanmanızın önünde bir engel ya da zarar bulunmayan Malwarebytes Anti Malware programını incelemenizde fayda var. Mevcut programınız yoksa ana program olarak ya da programınıza destek sağlamak amacıyla bu uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Çok hızlı ve detaylı tarama yapan uygulamada, taramaların kısa bir sürede gerçekleştiriliyor olması, birçok kişi tarafından uygun bulunmamaktadır. Fakat durum böyle değildir. Çünkü uygulama, başta spyware ve malware isimli kötü yazılımları taramaktadır. Bu yazılımların dışında tarama işlemini de tamamen manuel olarak sizin ayarlamanız gerekmektedir. Türkçe menü seçeneğinin de son güncelleme ile eklendiği uygulamada, ayarlar bölümünde programı kişiselleştirmenize de olanak sağlanıyor. Dosyalarınızın özel bir şifre ile korunmasını ya da mevcut verilerinizin yedeklenmesi sırasında kaybolmamasını yalnızca Malwarebytes Anti Malware yükledikten sonra sağlayabilirsiniz.
Malwarebytes Anti Malware, üretilirken asıl amaç olarak kişilerin indirdikleri programlardan sonra değişen ve otomatik olarak yüklenen web tarayıcılarına karşı yüklenmiştir. Birçok programın temizleyemediği, kendi imkanlarınız ile de kaldıramadığınız bu uygulamaları, tarama işlemini başlattıktan sonra kaldır butonu yardımı ile silebileceksiniz. En etkili malware tarayıcısı olarak da nitelendirebileceğimiz bu ürün, uzun bir süredir ücretsiz olarak sunuluyor. Bu eşsiz programı indirmek ve kullanmak adına bir dakika bile kaybetmemelisiniz. Ayrıca program ile ilgili son bir hatırlatma yapmamızda fayda vardır. O da programın Windows için en iyi antivirüs programları listesinde de kendisine yer bulduğudur.

indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/