Combo Fix Antivirüs İndir

Ücretsiz olmasına rağmen kişisel bilgisayarınızı tehdit eden spyware, malware, rootkit, trojan, adware ve virüslere karşı oldukça iyi sonuçlar elde eden Combo Fix antivirüs yazılımı, bilgisayarınızı baştan aşağı koruma altına alacaktır. Birçok virüs programının temizlemenin yanı sıra algılamakta bile zorlandığı amwo.exe ismi verilen virüsleri bile bilgisayarınıza bulaşmadan temizleyen program, sizlere hiçbir ücret talebinde bulunulmadan sunulmaktadır. Bilindiği üzere amwo.exe virüsü, bilgisayarınızın başta hızı olmak üzere diğer tüm işleyişlerini yavaşlatan ve antivirüs programları tarafından da kolay kolay farkedilmeyen bir virüstür. Eğer bilgisayarınızda belirttiğimiz gibi bir yavaşlama ya da uygulamalarınızda sürekli olarak hata sorunları ile karşılaşıyorsanız, birkaç dakikanızı ayırarak Combo Fix virüs programını yükleyebilirsiniz. Otomatik bir şekilde tarama işlemine başlayacak olan virüs programına, komutlar vererek, gün içerisinde birkaç kez tarama yaptırabilirsiniz. Combo Fix kullanıcılarının, ileri düzeyde bilgisayar kullanımında bulunmaları, bu program ile daha birçok işlemleri yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

 
Kullanıcıların bu programı bilgisayarlarına yüklerken yaptıkları en büyük hata, mevcut virüs programlarını kaldırmadan bu uygulamayı yüklemektir. Bunun yerine sadece bu virüs programını yükleyerek kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca virüs programını çalıştırdığınız zaman, çalışır halde olan bir program olmamasına da dikkat etmelisiniz. Özellikle büyük firmaların tercih ettikleri bu virüs programı USB aygıtlarındaki virüsleri bulma ve temizlemede son derece etkilidir. Harici belleklerin içerisinde dosya olmadığı halde kullanıma başlandığı anlarda dosyalara zarar verme sorunu ile karşılaşıyorsanız, Combo Fix sayesinde sorunlarınıza birkaç dakikada son verebileceksiniz.

 
Ücretsiz indirme imkanınız bulunan bu programda herhangi bir deneme süresi ya da günlere göre kısıtlama söz konusu değildir. Bundan dolayı yüklemiş olduğunuz programı yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İkinci bir tarama programı olarak kullanma şansını istiyorsanız, tarama işlemlerinde diğer virüs programınızı devre dışı bırakmanız kesinlikle önerilir. Çünkü bahsettiğimiz virüs programı, sizleri koruma altına alırken, hazırda bulunan dosyalarınızdaki virüslere yönelik çalışma sergilemektedir. Bunun için indirme işlemlerinde ya da tıklanan sayfalardan bulaşan virüslerden kurtulmak isterseniz, başka bir virüs programına ihtiyacınız olacaktır. Ama sizin amacınız dosyalarınızı en baştan farklı bir programa taratmak ise doğru yerdesiniz.

 

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/