AVG AntiVirus Free İndir

Bilgisayarınızdaki bellek çok yüksek boyuttaki programların yüklenmesi için uygun değilse ve buna rağmen acil bir antivirüs programına ihtiyacınız varsa özel geliştirilen AVG Antivirüs Free programını indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirme imkanı ile sizlere sunulan bu program, bilgisayarınızdaki dosyaları virüs tehditine karşı koruma altına alırken, bir yandan da aktif çalışma sergilemektedir. Bilgisayarınızın açık bulunduğu her anda tarama işlemi gerçekleştiren virüs programı, trojenlere karşı da sizleri koruyacaktır. Şuan milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmış olan virüs programının, ücretsiz versiyonu ile de birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Virüs programı ile ilgili yorumlara bakıldığında en büyük artı yön, programın güncelleniyor olmasıdır. Sürekli olarak değişen virüsler ya da zararlı yazılımlar, programlar tarafından tanındığından dolayı, kişiler farklı şekillerde tekrar piyasaya sürmektedir. Bundan dolayı da virüs programının işlerliği zaman zaman düşebilmektedir. Fakat AVG Antivirüs Free kullandığınız zaman, her güncellemeyele birlikte, yeni ya da değişmiş olan virüsler, programınıza tanıtılacaktır.

 
Çok küçük bir boyut ile size sunulan virüs programının özelliklerine değinecek olursak, ilk olarak defalarca kez ödül kazanmış bir program olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı tarama özellikleri bulunduğundan dolayı, siz internet üzerinde gezinti yaparken aktif tarama yapar ve ek işlem yapılmadan tehditleri uzaklaştırmış olursunuz. Hızlı çalışması da diğer bir artı yönüdür. Gelişmiş gizlilik ayarları bulunan bu program sayesinde kendi seçimleriniz ile ya da şüphelendiğiniz dosyaları tekrar taratabileceksiniz. Piyasadaki birçok casus yazılıma karşı üstün başarı sergileyen bu program, özellikle bilgisayara harici ortamda takılan flash bellek ya da harddisklerde son derece etkili çalışmaktadır.

 
Hem ücretsiz indireceğiniz hem de Türkçe özelliği sayesinde kolayca kuracağınız bu virüs programı sayesinde, zararlı yazılımları bilgisayarınıza kurmadan önce fark edebileceksiniz. Veri hırsızlığı açısından önemli bir program olan AVG Antivirüs Free, siz sosyal ağlarınızdayken ya da herhangi bir siteden dosya indirme işlemi yaptığınız sırada, bu dosyalarda zararlı yazılım algılarsa, indirme işlemini durdurmaktadır. Bu sebepten dolayı da virüs bulaşan bilgisayarınızı temizlemek ya da verilerinizin çalınması korkusunu yaşamayacak, yıllarca ücretsiz olacak bu program ile güvenlik tedbirlerini üst düzeylere çıkaracaksınız.

indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/