En Kolay Android Virüs Temizleme

En çok kullandığımız hayatımızın parçası olan android cihazlarla oldukça fazla ilgilenmekteyiz. Ve onları zararlı virüslerden kurtararak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabiliriz Android virüs temizleme yöntemi şöyle gerçekleşmektedir: İlk olarak cihazınızı güvenli mod da çalışmaya başlatmalısınız. Güç düğmesine uzun süre basıyor ardından da kapat düğmesine uzun süre basılı tutuyorsunuz ve daha sonra diyelim böyle yapamıyorsanız şu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz cihazın bataryasının çıkarmayı veya 10 saniye boyunca güç ve ses azaltma butonlarına aynı anda basılı tutmayı deneyin.  Sonra ise cihazınız açıldığında sağ alt köşede güvenli mod yazısını göreceksiniz. Eğer bu yazı çıkmıyorsa tekrardan cihazınızın bataryasını çıkarmayı ve 10 saniye boyunca güç ve ses azaltma butonlarına aynı anda basılı tutmayı denemelisiniz.

Daha sonra hata veren uygulamaları kaldırabilirsiniz. Bu işlem içinde ayarlar uygulamalar indirilenler güvenli olmasını hissettiğiniz zararlı uygulamayı kaldırmak için üzerine dokunuyor ve ardından uygulama bilgileri ve ekrana dokunarak kaldırıyorsunuz.  Eğer kaldır butonu aktif değil ise ayarlar güvenlik cihaz yöneticileri yolunu izleyerek cihaz yöneticilerine girip Android cihaz yöneticisinin yanında onay kutucuğunun kaldırıyorsunuz. İşte bu basit sistem sayesinde sizde cihazlarınızı kolaylıkla ve güvenle bu işlemi gerçekleştirerek rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz.

Cihazlarınızın uzun yıllar güvenle kullanabilmek bataryasının ömrünü uzatabilirsiniz.  Dünya da en çok kullanılan bu mobil iletişim sistemleri ve android sistemlerle bu yöntemlerle daha güvenli bir şekilde zararlı virüslerden koruyarak daha güvenli ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. En kolay yöntemlerle geliştirilen bu yolla siz de artık cihazlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Cihazınızı korumak ve virüslerden kurtarmak için siz de siteyi takip ederek gerekli işlemleri yaparak sizler de cihazınızı korur uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/