Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes firmasının üretimi olan Malwarebytes Anti-Malware programı, kötü amaçları yazılımlar konusunda çok gelişmiş ve anlık güncelleştirme yapan bir firmadır. Piyasada bulunan ve hergün üretilen hijack, malware, düzenbaz yazılımlar vs. gibi bir çok virüsü bulup temizleme kabiliyetine sahiptir. (Sitemiz tarafından özel üretilmiş kötü amaçlı yazılımların %60’ını bulup kaldırabildiği test edilip onaylandı.)

Malwarebytes Anti-Malware programı 3 tipte karşımıza çıkmakta. Free (ücretsiz), Premium (ücretli 24.99$) ve Mobile (telefon tablet için) versiyonları kullanımdadır. Ücretsiz ve Ücretli versiyonları arasında çok fazla bir fark bulunmamaktadır. İkisi arasındaki en önemli fark şu olarak görülmekte, ücretli versiyonunda Gerçek Zamanlı Koruma sağlamaktadır. Yani bilgisayara kötü amaçlı yazılım enjekte olmaya çalıştığı anda bunu tespit edip, imha etme yeteneğidir. Eğer bilgisayar konusunda pek tecrübeli değilseniz Gerçek Zamanlı Koruma özelliği işinize yarayabilir. Gerçek Zamanlı Koruma özelliği sağlayan diğer programları şu sayfadan görebilirsiniz.

Gelelim bizim için önemli olan versiyona, yani ücretsiz olana. Malwarebytes Anti-Malware Free versiyonu bizim işimizi görecektir. Bu sürüm sayesinde, bilgisayarımızda hızlı tarama yaptırıp mevcut zararlı öğeleri silebiliriz. Programı indirdiğimiz anda en güncel imza veritabanına sahip olacağız fakat ücretsiz sürüm olduğu için ilerleyen zamanlardaki veritabanı güncellemelerini alamamaktayız.

Sizin için Malwarebytes Anti-Malware programının indirilmesi, kurulması ve kullanılmasını anlatan çok kapsamlı bir makale hazırladık. Makalemizi okuyup, yönergeleri takip ederek programı indirebilirsiniz. Malwarebytes Anti-Maleware Ücretsiz sürümünü hemen indirmek için buraya tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/