HitmanPro İndir (Resimli Anlatım)

HitmanPro sizi dışarıdan koruyan 2. parti bir virüs programıdır. Bilgisayarınıza enjekte olmuş trojan, virus, rootkit vb. kötü amaçlı yazılımları tespit edip silebilme yeteneğine sahiptir. HitmanPro programı bilgisayarınıza yüklü olan diğer antivirüslerin yanında hiçbir çakışma olmadan başarılı bir şekilde çalışabilir. HitmanPro ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

  1. HitmanPro’yu indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.
    HİTMANPRO (32 bit) İNDİR | HİTMANPRO (64 bit) İNDİR

2. Eğer Windowsunuz 32 bitse “HitmanPro.exe” adlı inen dosyaya çift tıklayın, Eğer 64 bitlik versiyonu indirdiyseniz “HitmanPro_x64.exe” isimli dosyaya çift tıklayın. Program başladığında aşağıdaki pencereyi göreceksiniz.

hitmanpro-install

Başlamaya hazırız. “İleri (Next)” butonuna tıklayarak kuruluma başlıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere gelecek.

hitmapro-start-scan

Ayarları değiştirmeden “İleri” demeye devam ediyoruz ve karşımıza “Tarama” sayfası gelene kadar devam ediyoruz.

3. Şimdi HitmanPro bilgisayarımızı taramaya başlıyor. Tarama yapılırken aşağıdaki gibi bulunan zararlı öğeler listelenecektir.

hitmanpro-scanning

4. Tarama bittiğinde karşımıza aşağıdaki gibi bulunan zararlı öğelerin listesi gelecek. “İleri (Next)” butonuna basıp silme aşamasına geçiyoruz.

hitmanpro-scan-results

5. Eğer program İngilizce indiyse  “Activate free license” butonuna eğer Türkçe indiyse “Ücretsiz Lisans’ı Aktif Et” butonuna basıyoruz ve 30 günlük deneme sürümümüzü başlatmış oluyoruz.

hitmanpro-activation

 

Virüslerden kurtulduk. Sormak istediğiniz sorular varsa bize bu başlık altından yorum yaparak veya iletişim formumuzu kullanarak ulaşabilirsiniz.

 

 

HitmanPro İndir (Resimli Anlatım)” için bir yorum

  1. Merhabalar sanırsam kurarken kayıt ol “register” bölümünü doldurmuştum.free trial sürem bitmek üzere ,free trial bittiğinde abonelik fiyatini kendi keser mi yoksa kendim mi satın almam gerekli.para ödemek istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/