ESET NOD32 Antivirus İndir

İnternet ortamında sürekli olarak aktif olan kişilerin korkulu rüyası kötü amaçlı yazılımlardır. Siz herhangi bir şey yapmasanız bile, gizliden otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenen ya da tek bir resim, video formatlarında olan dosyaları açmanız ile birlikte, bilgisayarınıza kötü amaçlı geliştirilen yazılımlar yüklenebilir. Bunun gibi sorunlar ile karşılaşan kişilerin geneli ise, bilgisayarını koruma altına almayan, yani herhangi bir antivirüs programı kullanmayan kişilerdir. Birçok bilgisayar kullanıcısı bilgisayarlarını koruma altına almak adına ücretli programların gerektiğini düşünmektedir. Fakat ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayacağınız ESET NOD32 Antivirus programı, sizleri hem kötü amaçlı yazılımlara karşı hem de bilgisayarınızda bulunan ya da bulaşma ihtimali olan virüslere karşı koruma altına alacak. Virüs programının size sağlayacağı en büyük özelliği gerçek zamanlı korumadır. Bu sistem sayesinde bilgisayarınız uyku modundayken ya da çalışır haldeyken, kısacası her zaman koruma altında olacaktır. Ziyaret etmiş olduğunuz sitelerde, bilgisayarınıza zarar verecek tarzda bir gönderi bulunuyorsa, ya da bu site, zararlı algılanmışsa, sistem size uyarı verir ve erişiminizi engeller.

 
Adeta bilir kişi tarafından yönlendirileceğiniz ESET NOD32 Antivirus programı, internet üzerinden yaptığınız indirme işlemlerinde de sürekli olarak yanınızdadır. En güvendiğiniz internet sitelerinden bile download işlemi yaptığınız zamanlarda, virüs ya da trojen ismi verilen zararlı yazılımlar bilgisayarınıza geçebilir. Fakat kullandığınız virüs programı bunları indirme işlemi başladığı anda algılar ve bilgisayarınıza zarar vermesine fırsat vermeden ortadan kaldırır. Bu program özellikle kapsamlı bir virüs programı arayan kişilere yönelik geliştirilmiştir. Çünkü sürekli aktif halde çalışan virüs programını, dilerseniz özel olarak dosya taramalarında kullanabilecek ya da belirlediğiniz zaman aralıklarında kendi çalışmasını sağlayarak, otomatik tarama başlatabileceksiniz. Her açıdan güvenlik önlemleri ile koruduğunuz bilgisayarlarınıza da hiçbir zararlı yazılım ya da virüs musallat olamayacak.

 
Virüs programı, yeni nesil bilgisayarlarda rahatça kullanılabileceği gibi, eski model bilgisayarlarda da güvenli bir şekilde kullanılacaktır. Küçük bir boyuta sahip olmasından dolayı hiçbir bilgisayarda yavaşlama ya da donma gibi sorunlara sebebiyet vermeyecektir. Bununla birlikte de ücretsiz sahip olduğunuz bu programı kullanacak ve tüm sanal tehlikelere karşı önlem almış olacaksınız.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/