IOS 

IOS Güvenlik Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Kötü amaçlı internet sitelerini engellemeye çalışır. Sosyal medya hesaplarınızda ki gizliliği korur. Yedekleme işlemlerine olanak sağlar. Kaybolan cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olur. Veri kullanımlarınızı takip eder. IOS uygulamaları mesajlaşma yapılabilen paylaşımda kolaylık sağlayan yeni yeni müzikler dinlemenize yarayan çizim yapmak için kullanabileceğiniz uygulamalardır. Yani size daha kolay şekilde iş yapmanıza yarayan uygulamalardır. IOS uygulamaları paralı veya parasız indirebileceğiniz programlardır. Aslında bu programlar yeni aktiviteler yapmanız için yapılan programlardır. Arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebileceğiniz eğlenceli programlardır. Birkaç tane örnek verelim;

Telegram; Telegram uygulaması internet ile arkadaşlarınızla Telegram üzerinde konuşmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla muhabbet edebileceğiniz vakit öldürmek için kullanabileceğiniz iyi bir program.

ScreenShare; Bu IOS programı ekran fotoğrafı paylaşmanızda size yardımcı oluyor. Photos gibi uygulamayla fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama widget adlı programda paylaşmak istediğiniz görüntüleri kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Lookfor; Bu uygulama birbirinizi bulmak amacıyla yapılmış bir uygulamadır. Birbirini kaybeden veya buluşma yeri ayarlayan kişiler bu uygulama sayesinde aradıkları yeri kolayca bulabilirler. Genelde işlek mekânlar için kullanılan bu uygulama size çok yardımcı olacaktır.

Wall Of Sound; Bu uygulama müzik bulmak ve yeni müzikleri keşfetmek için yapılan güzel bir uygulama. Beğendiğiniz albümleri şarkıları sanatçıları işaretlemek de mümkün. Bu uygulamada istediğiniz müziği arama motoru ile bulup dinleyebilirsiniz. Bu uygulama ile müzik hazneniz gelişecektir.

Inkboard; Bu uygulama çekilen fotoğrafların üzerinde oynamalar yapılmasını sağlıyor. Yazma çizme boyama gibi işlemlerle çektiğiniz fotoğrafları bambaşka hale getirebilirsiniz. Sadece çekilen fotoğrafları değil boş bir kâğıda resim çizmenizi de sağlıyor. Yani her yerde de resim yapmanız mümkün hale gelmiş oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://humblerise.com/